RSS / XML
Foto Galeri
Video Galeri
Bu haber 07 Mart 2011, Pazartesi 18:38:24 tarihnde eklendi. 4546 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Adularya Koyunağılı Maden İşletmesi Tesisleri Törenle Hizmete Açıldı

Bölgemizin en önemli tesisleri arasında yer alan ve ekonomik açıdan bölgemize önemli katkılar sağlayacak olan Koyunağılı Maden İşletmesi, törenle hizmete açıldı.
Adularya Koyunağılı Maden İşletmesi Tesisleri Törenle Hizmete Açıldı

 

 

 

 

 

Bölgemizin en önemli tesisleri arasında yer alan ve ekonomik açıdan bölgemize önemli katkılar sağlayacak olan Adularya Enerji’ye ait Koyunağılı Maden İşletmesi, 5 Mart 2011 Cumartesi günü Enerji Bakanı Taner Yıldız ve Belediye Başkanı Cengiz Özalp’in katıldığı törenle hizmete açıldı.

 

Tam Mekanize Yer Altı Kömür Ocağı’nın açılış kurdelesini Enerji Bakanı Sayın Taner Yıldız ile birlikte kesen Cengiz Özalp, 2 yıl içerisinde tamamlanması planlanan Akışkan Yataklı Termik Santralin de devreye girmesi ile birlikte tüm yatırımların başta istihdam olmak üzere bölgeye önemli getirilerinin olacağını ifade etti. Tören öncesi Enerji Bakanı, Eskişehir Valisi, Eskişehir Milletvekilleri ve Şirket Yöneticileri ile birlikte Belediye Başkanı Cengiz Özalp toplantı halinde bulunarak bölgenin en önemli sorunlarından biri olan ulaşım sorununun çözülmesine yönelik önerilerini Enerji Bakanı’na iletti.

 

Mihalıççık ile Beypazarı arasında yapılacak şehirlerarası standartlarda bir yolun bölgenin enerji ve madencilik üssü olması yolunda en önemli adımlardan biri olacağını vurgulayan Özalp, Enerji Bakanı’nın konuyla yakından ilgilendiğini ve Ulaştırma Bakanlığı ile koordineli bir şekilde fizibilite çalışmalarının başlatılacağını ifade etti.  

  

 


ETİKETLER :
Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us
Bütün Yorumları görmek için tıklayınız!
Hava Durumu
 Nbeti Eczaneler
ANKET
Diger anketlerimiz için tıklayın...
Yol Durumu

© Copyright 2010 Beypazarı SRT Haber Her Hakkı Saklıdır