RSS / XML
Foto Galeri
Video Galeri
Bu haber 02 Mayıs 2011, Pazartesi 19:18:15 tarihnde eklendi. 595 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Beypazarı Antalya Yörex Fuarında Tanıtıldı !..

'Sizin oraların nesi meşhur?' sloganıyla bu yıl ikincisi düzenlenen 2. Yöresel Ürünler Fuarı (YÖREX), Antaya Expo Center'da yapıldı
Beypazarı Antalya Yörex Fuarında Tanıtıldı !..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Beypazarı Antalya Yörex Fuarında Tanıtıldı !..

 

52 ilden 119 standın yer aldığı fuarda Beypazarı Ürünleri büyük ilgi gördü.Fuara Beypazarı adına Beypazarı Kaymakamlığı, Beypazarı Belediyesi ve Beypazarı Ticaret Odası katıldı.

 

Fuar açılışında Antalya Vali Vekili Fuat Ergün, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, CHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Tunca Toskay, AK Parti Antalya Milletvekili Sadık Badak, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Çetin Osman Budak, Türk Patent Enstitüsü Başkanı Habib Asan, sanatçı Sümer Ezgü de protokoldeki yerini aldı.

 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı (TOBB) Rıfat Hisarcıklıoğlu, Türkiye'nin her yerinin marka deposu olduğunu işaret ederek, "Bir ürünü üretmek ve katma değere dönüştürebilmek için ürünün tanıtımının önemli olmasının yanında ürünün tanıtımı ve pazarlanması önemlidir" dedi.

 

Geçtiğimiz Perşembe günü açılarak, 4 Gün süren fuarda Beypazarı Gümüş ve Telkari ürünlerinin yanı sıra Beypazarı yöresel gıda ürünleri Beypazarı Kurusu, Beypazarı Eriştesi, Beypazarı Tarhanası  fuarı gezenlerin beğenisine sunuldu.Beypazarı Gümüş ve Telkari ürünleri fuarı gezenler tarafından büyük ilgi gördü.

 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu’nu Beypazarı Ticaret Odası Başkanı Necdet Çalışkan karşılayarak hediye takdim etti. Ayrıca Antalya Milletvekili Deniz Baykal’da  Beypazarı standını ziyaret edenler arasındaydı.

 

 

 

 

 


ETİKETLER :
Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us
Bütün Yorumları görmek için tıklayınız!
Hava Durumu
 Nbeti Eczaneler
ANKET
Diger anketlerimiz için tıklayın...
Yol Durumu

© Copyright 2010 Beypazarı SRT Haber Her Hakkı Saklıdır